Het Streekbad

Hoogkarspel

Groepsindeling Zwemlessen 2020

Oranje Guppen 1 ma/do 16:00
 1. Jari E.             
 2. Tim S.                       
 3. Sem K.                                      
 4. Lana W.                                 
 5. Joy B.
 6. Megan B.
 7. Mayron B.
 8. Suus L.
 9. Rein B.
10. Doris L.
 
 

 

Blauwe Smurfen ma/do  16:30 uur
 1. Sophie K.
 2. Kez K.
 3. Jansje O.
 4. Lynne B.
 5. Vajèn K.
 6. Adelijn W.
 7. Klaas S.
 8. 
 9. 
10. 

 

Groene Draken ma/do  17:00 uur
 1. Lisanne S.
 2. Steffen B.
 3. Stijn L.
 4. Kian S.
 5. Jort D.
 6.
 7. 
 
 
 

 

Rode Duivels ma/do   16:00 uur
 1. Thirza H.
 2. Teunv/d G.
 3. Nick K.
 4. Lisanne M.
 5. Roos B.
 6 Liz H.
 
 
 
 

 

Oranje Guppen 1 di/vrij  16:00
 1. Pepijn S.             
 2. Cas M.
 3. Dex A.
 4. Vigo G.
 5. Roos J.
 6. Gloria R.
 7. Dan R.
 8. Siem R.
 9. Sam D.
 10 Lieke C.
 
 

 

Blauwe Smurfen di/vrij  16:30 uur
 1. Lars B.
 2. Joep S.
 3. Madelief S.
 4. Maud S.
 5. Nikki S.
 6. Fay B.
 7. Dionne J.
 8. Luus K.
 9. Ftawid R.
 

 

Groene Draken di/vrij  17:00 uur
 1. Mirthe V.
 2. Joëlle K.
 3. Siem P.
 4. Freya G.
 
 
 
 
 
 

 

Rode Duivels di/vrij  16:00 uur
 1. Bowi P.
 2. Fay S.
 3. Yaniah J.
 4. Elias R.
 5. Brent G.
 
 
 
 
 

 

Diep A ma/do  16:30 uur
 1.  Daphne S.                             
 2.  Lotus D.                           
 3.  Kez D.
 4.  Moanne R.
 5.  Sam K.
 6. 
 7. 
 8. 
 9. 
10.

 

Diep B ma/do  16:30
 1. Thomas K.           
 2. Yuna A.
 3. Scott J.
 4. Wiebe K.
 5. Sven S.
 6. Marieke P.
 7. Lars D.
 8. 
 9. 
 10. 
11. 
12. 
13. 

 

Diep B maandag/donderdag 17:00 
 1. Reiner B.
 2. Loulou v W.
 3. Arie v W.
 4. Fien B.
 5. Tijn B.
 6. Sem S.
 7. Kaj S.
 8 Brent I.
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bootcamp jeugd wo 17:00 -17:45 uur
1. Ailin M.                         11. Eric J
2. Sarah M.                       12. Susanne J
3. Norah M                        13. Magadalena J.
4. Kiran M.                        14. Doris W.
5. Sjoerd W                      15. Eva K.
6. Milo C.
7. Frederique K.
8. Noa K. 
9. Senna H.
10. Janlie J.

 

Aquajoggen wo  19:15 uur
 1. Marja B.  
 2. Luciènne S.
 3. Joke E. 
 4. Lenie N.
 5. Jose V.
 6. Ria G.
 7. Corrie K.
 8. Wilma B.
 9. Inge P.
 10 Jade v.D.
 11 Esther K.

 

Trimzwemmen maandagavond 19:15
 1. Miranda B. 
 2. Shafira B
3. Judith K.
4. Leida de G. 
5. Anneloes 
6. Corrie
 
 
 
 

 

CrossSwim vrijdagochtend 9:00 of 9:15
  1. Miranda B.    
  2. Danielle V.
  3. Marion M.  
 4. Maureen U.
 5. Marleen B.